×
×
АГРИОНИКС ООО
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Херсонская обл., г. Херсон, Бериславское шоссе, 34

Телефон:

+380 показать номер
Борона дисковая БГР-4,2 Солоха

Борона дисковая БГР-4,2 Солоха

Борона дисковая БГР-4,2 Солоха
Купить
перезвоните мне
420000,00 грн / шт
в наличии
розница и опт
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Борона дисковая БГР-4,2 Солоха

 

Дискова борона БГР-4,2 «Солоха» призначена для обробітку ущільнених ґрунтів різноманітного механічного складу з подрібненням і заробкою в ґрунт пожнивних решток

Тяжелая борона дисковая для глубокого рыхления БГР-4,2 Солоха применяется для дискования и уплотнения грунта разного  состава на глубину до 22см. дробления и зарытия послежнивных остатков, которые остались на  поле.Также используется для качественной подготовки почвы для посева озимых культур, после сбора пропашных культур без глубокой обработки грунта. Борона успешнот использюется во всех агроклиматических зонах Украины.

Секції дискових батарей зібрані на валах квадратного перерізу, що унеможливлює прокручування дисків, котушок між дисками та прижимних шайб.

На бороні встановлено диски діаметром 710 мм, це дає змогу мінімум на 30% збільшити їх ресурс порівнюючи з дисками Ø 650 мм, що встановлюються на інших боронах.

Але найголовнішою перевагою даної дискової борони є стабільна глибина обробітку. В дискових борін які випускались раніше глибина обробітку виставлялася кутом атаки батарей, але при зміні вологості ґрунту і кількості рослинних залишків на поверхні поля дискову борону виглибляло, або навпаки заглибляло чим порушувало головну агротехнічну вимогу – глибину обробітку. В дискової борони БГР-4,2 «Солоха» глибина обробітку виставляється також кутом атаки батарей, але додатково обмежується на колісній підвісці, таким чином навіть при максимальному куті атаки батарей глибше ніж встановлено на колісній підвісці борона не заглибиться, а суха земля чи велика кількість рослинних залишків не виглиблять борону через її значну масу - 130 кг/диск (для прикладу в БДТ – 7 цей показник становить 55 кг/диск).

За замовленням борона може комплектуватись прикочуючим котком, який додатково подрібнює великі грудки, та створює після своєї роботи такий фон, який зменшує випаровування вологи з ґрунту. Конструктивно він виготовлений із пластин, що не дає йому забиватись рослинними рештками та вологим ґрунтом.

Порівнюючи з традиційною технологією основного обробітку грунту плугом, застосовуючи борону Ви в двічі зменшуєте витрати на пальне, і вдвічі швидше виконуєте той самий обсяг робіт.

Якщо враховувати тільки економію палива борона окупиться себе вже після наробітку 1300 га, але ж додатково у Вас не буде на поверхні поля нагорнутих куч рослинних залишків, звальних гребнів та розвальних борозен, як при оранці, Ви менше ущільнюватимете грунт.

Ви зробите свою роботу вдвічі швидше, тому щоб встигнути Вам не потрібно купувати 2 трактори і два набори знарядь до них.

Технічні характеристики БГР-4,2 «Солоха»

Тип борони

Напівпричіпна

Агрегатується:

трактори класу 30-50кН

Робоча швидкість, км/год

6-10

Продуктивність за 1 год, га:

2,5-4,2

Ширина захвата, м

4,2

Орієнтовна витрата пального, л/га

9,3-11,5

Глибина обробітку, см

10-22

Окупність за рахунок економіїї ПММ, га

1 324

Габаритні розміри в рабочому положенні, мм:

- довжина

8 080

- ширина

4 230

- висота

1 160

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм:

- довжина

8 350

- ширина

4 230

- висота

1 160

Дорожній просвіт, мм

380

Маса борони, кг

4 250

 

 

Борона дисковая БГР-4,2 Солоха Дискова борона БГР-4,2 «Солоха» призначена для обробітку ущільнених ґрунтів різноманітного механічного складу з подрібненням і заробкою в ґрунт пожнивних решток Тяжелая борона дисковая для глубокого рыхления БГР-4,2 Солоха применяется для дискования и уплотнения грунта разного состава на глубину до 22см. дробления и зарытия послежнивных остатков, которые остались на поле.Также используется для качественной подготовки почвы для посева озимых культур, после сбора пропашных культур без глубокой обработки грунта. Борона успешнот использюется во всех агроклиматических зонах Украины. Секції дискових батарей зібрані на валах квадратного перерізу, що унеможливлює прокручування дисків, котушок між дисками та прижимних шайб. На бороні встановлено диски діаметром 710 мм, це дає змогу мінімум на 30% збільшити їх ресурс порівнюючи з дисками Ø 650 мм, що встановлюються на інших боронах. Але найголовнішою перевагою даної дискової б...еще ►

ГАЛЕЩИНА

×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (67) 459-77-67
Дирекция
+380 (95) 595-67-55
Дирекция
+380 (552) 35-67-60
Факс
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2020 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ